Info

PRVÁ OFICIÁLNA DRINKTAXI

služba v Bratislave, ktorá odvezie Vás aj Vaše auto!

Pozor, NIE sme taxislužba !

AKO TO FUNGUJE?

Jednoducho! Nadiktujete ulicu alebo miesto kde sa nachádzate prípadne kde parkujete so svojim vozidlom a potom udáte cieľ cesty. Do 10 – 30 minút (podľa vyťaženosti) bude zaslané na dané miesto naše vozidlo s našimi 2 vodičmi. Samozrejmosťou je, že ako zákazník sa veziete vo svojom aute pre lepši pocit komfortu a určenie trasy.

 

Našou prioritou je bezpečný odvoz Vášho vozidla spolu s Vami, čím nemusíte riešiť starosti ako na druhý deň prísť po svoje vozidlo. Takto Vám šetríme nielen čas, ale napríklad aj poplatok za parkovanie v centre mesta Bratislavy. Vždy je pre nás dôležitý spokojný zákazník a preto sa neustále snažíme naše služby zlepšovať. Naši vodiči sú zaškolení a oboznámení s riadením akýchkolvek vozidiel či už s manuálnou alebo automatickou prevodovkou, bežných ako aj prémiových značiek (MERCEDES, BMW, AUDI, RANGE ROVER, JAGUAR, PORSCHE atď). Každé naše vozidlo je vybavené platobným terminálom, takže je možná platba akoukoľvek kreditnou či debetnou platobnou kartou, na ktorých je uvedené logo VISA, V PAY, Mastercard, Maestro.

Je vždy lepšie nám nahlásiť pri objednaní odvozu, že budete platit za službu platobnou kartou.

POZOR minimálna akceptovaná platba s použitím terminálu je 25€.

TIP

Urobiť si telefonickú rezerváciu je možné už od 19:00h, z dôvodu aby ste nečakali dlhšie v prípade nahlásených viacerých objednávok.Chcete vedieť o nás viac alebo máte radi novinky? Najdete nás aj na https://www.facebook.com/www.drinktaxi.sk, a budeme radi ak nám date like. Ďakujeme.

NIGHT RIDE – SLUŽBA Z CENTRA MESTA

Služba NIGHT RIDE sa prevádzkuje iba v nočných hodinách a závisí od vyťaženosti služby DRINKTAXI. V prípade, že
sa nedovoláte na NIGHT RIDE, zostaňte nám verní aj naďalej a prosíme vás, aby ste použili číslo bežnej taxislužby.

 

Všetky práva vyhradené © 2017, kopírovanie a napodobovanie textu iba so súhlasom.