Info

PRVÁ OFICIÁLNA DRINK TAXI SLUŽBA

služba v Bratislave, ktorá odvezie Vás aj Vaše auto!

Pozor, Drink Taxi NIE je taxislužba !

     V prípade zlých poveternost. podmienok sú naše služby bez servisu !

AKO TO FUNGUJE?

Jednoducho! Nadiktujete ulicu alebo miesto kde sa nachádzate prípadne kde parkujete so svojim vozidlom a potom udáte cieľ cesty. Do 10 – 30 minút (podľa vyťaženosti) bude zaslané na dané miesto naše vozidlo s našimi 2 vodičmi. Samozrejmosťou je, že ako zákazník sa veziete vo svojom aute pre lepši pocit komfortu a určenie trasy.

Našou prioritou je bezpečný odvoz Vášho vozidla spolu s Vami, čím nemusíte riešiť starosti ako na druhý deň prísť po svoje vozidlo. Takto Vám šetríme nielen čas, ale napríklad aj poplatok za parkovanie v centre mesta Bratislavy. Vždy je pre nás dôležitý spokojný zákazník a preto sa neustále snažíme naše služby zlepšovať. Naši vodiči sú zaškolení a oboznámení s riadením akýchkolvek vozidiel či už s manuálnou, alebo automatickou prevodovkou, bežných ako aj prémiových značiek (MERCEDES, BMW, AUDI, RANGE ROVER, JAGUAR, PORSCHE atď). Každé naše vozidlo je vybavené platobným terminálom, takže je možná platba akoukoľvek kreditnou či debetnou platobnou kartou, na ktorých je uvedené logo VISA, V PAY, Mastercard, Maestro, American Expres.

Je vždy lepšie nám nahlásiť vopred,  že budete platit za službu platobnou kartou.

Minimálna akceptovaná platba s použitím terminálu je 35€. 

TIP

Urobiť si telefonickú rezerváciu je možné už od 19:00h, z dôvodu aby ste nečakali dlhšie v prípade nahlásených viacerých objednávok. Chcete vediet viac? Viac informácii na www.facebook.com/www.drinktaxi.sk a budeme radi ak nám date like. Ďakujeme.

NIGHT RIDE – SLUŽBA Z CENTRA MESTA

Služba NIGHT RIDE sa prevádzkuje iba v nočných hodinách a závisí od vyťaženosti služby DRINKTAXI. V prípade, že
sa nedovoláte na NIGHT RIDE, zostaňte nám verní aj naďalej a prosíme vás, aby ste použili číslo bežnej taxislužby.

Všetky práva vyhradené © 2017, kopírovanie a napodobovanie textu iba so súhlasom.